innovation and development

EKOSCAN Innowacja i Rozwój wspiera przedsiębiorców w dostosowywaniu ich do aktualnych wymogów prawnych świadcząc kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska, począwszy od uregulowania stanu formalno-prawnego, poprzez określenie zakresu obowiązków i wdrożenie ich w przedsiębiorstwie, aż po bieżący nadzór nad ich prawidłowym przestrzeganiem. Każdy przedsiębiorca, który nie ma czasu na wnikliwą analizę ciągle zmieniających się przepisów ani wyspecjalizowanych pracowników w dziedzinie ochrony środowiska dzięki firmie EKOSCAN ma stały dostęp do fachowej porady naszych doświadczonych specjalistów.
EKOSCAN jest nowoczesnym instrumentem komunikacji między przedsiębiorstwem, a szeroko rozumianym otoczeniem i przejawem troski przedsiębiorstwa o środowisko, poprzez minimalizowanie swojego negatywnego wpływu na przyrodę i jej zasoby.
Działalność gospodarcza powinna być ukierunkowana na trwały i zrównoważony rozwój w odniesieniu do trzech kapitałów: ekologicznego, ekonomicznego oraz ludzkiego. Dopiero przez uwzględnienie tych trzech elementów, łącznie możemy mówić o szeroko rozumianej ochronie środowiska w działalności gospodarczej.

EKOSCAN INNOWACJA I ROZWÓJ SP. Z O.O. wspiera przedsiębiorstwa wskazując kierunki działań oraz proponuje rozwiązania.